FYZICKÁ OSTRAHA OBJEKTŮ

Fyzická ostraha objektů je základním a nenahraditelným stupněm ochrany budov nebo veřejných prostranství. Fyzická přítomnost strážného v objektu odrazuje zloděje a ostatní osoby, které by chtěli poškodit váš majetek.

V rámci ostrahy objektů využíváme fyzicky zdatné a psychicky vytrvalé jedince, kteří pravidelně procházejí výcvikovými kurzy, které jim pomáhají bez zbytečných konfliktů řešit všechny situace, které mohou nastat. Pro střežení objektů využíváme také psovody, kteří se výborně hodí pro zabezpečení perimetru (obvodové ochrany) velkých areálů.

  • administrativní budovy a úřady
  • stavby
  • nákupní centra a supermarkety
  • bankovní ústavy, hotelové komplexy
  • obchodní domy a butiky
  • obchodní pasáže a průchody
  • rezidenční objekty, domy, byty
  • střežení veřejného prostranství
  • sklady, výrobní haly, solární elektrárny
  • garáže a parkoviště

RECEPČNÍ OCHRANA

Celou recepci, váš objekt i kamerový systém připojíme na náš dispečink, který je v provozu 24h denně a který je schopen okamžitě do vašeho objektu vyslat odpovídající výjezdovou skupinu. Ať už půjde jen o poslíčka, který přiveze náhradní klíče, nebo o plně vyzbrojenou protiteroristickou jednotku.

POŘADATELSKÁ SLUŽBA

Pořadatelská služba se využívá zejména na veřejných akcích, kde organizátor potřebuje kontrolovat vstup, pohyb a chování osob. V rámci pořadatelské služby jsme schopni našim klientům nabídnout jak přátelský, dobře vycvičený a profesionální personál, tak i technické prostředky pro zajištění akce.

PŘEVOZ A SVOZ HOTOVOSTI A CENIN

Přepravu finančních hotovostí a cenin zajišťujeme svými zaměstnanci, kteří jsou k této činnosti cvičeni a školeni, ovládají řešení konfliktních situací, řízení vozidel v nestandardních situacích, poskytování první pomoci a v případě nutné sebeobrany i donucovacích prostředků nebo použití zbraně.

OCHRANA OSOB

Vzhledem k letitým zkušenostem z oblasti bezpečnosti osob vám naše společnost může vypracovat bezpečnostní protokoly, navrhnout bezpečné trasy pohybu a zajistit doprovod skutečnými profesionály, kteří se vždy snaží předcházet rizikovým situacím. Doprovod při výběru nebo předání větší finanční hotovosti, možnosti přepadení, únosu, vydírání.

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY (EZS)

Zajistíme elektronickou ostrahu vašeho objektu dnešní nejmodernější technikou. Kromě napojení objektu na pult centrální ochrany zajistíme dálkový monitoring systémem signalizace a bezpečnostních kamer.

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY (PCO)

Zprostředkujeme napojení vašeho bytu, domu, chalupy, firmy, administrativní budovy, banky a jiných prostor na pult centrální ochrany, který chrání Váš majetek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Pult centrální ochrany (PCO) je dohledové centrum, které dálkově zajišťuje střežení objektů připojených zabezpečovacími systémy přes vyhodnocovací zařízení a následné kontroly či zákroky posádkami zásahových vozidel u objektů, které vykazují narušení.

KONTAKTY

PROVOZNÍ A BEZPEČNOSTNÍ ŘEDITEL

Ing. Ladislav Lehončák

llehoncak@security-investment.cz

+420 734 256 076

OSTRAHA A ÚKLID

Ing. Ladislav Lehončák

llehoncak@security-investment.cz

+420 734 256 076

PCO A MONTÁŽE

Ing. Ján Jankulár

jjankular@security-investment.cz

+420 602 102 027